Tola Piotrowska
Dziecko w podróży Miejsca na wakacje z dzieckiem Podróż z dzieckiem samochodem Podróże Polska Wakacje z niemowlakiem

Górska Legenda – miejsce idealne dla rodzin z dziećmi

To był weekend z cyklu idealnych. Zagrało nam wszystko. Przede wszystkim, cudowne miejsce, które ląduje na szczycie listy idealnych miejsc na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, całkiem przyjemna pogoda na spacerowanie, zrelaksowany syn, który w podróży okazał się aniołkiem, a na miejscu dzielnie wdychał górskie powietrze oraz atmosfera, ciut przedświąteczna, z pierwszym śniegiem, błoga i bardzo rodzinna. Tak nam minął weekend w Górskiej Legendzie.

GÓRSKA LEGENDA

Górska Legenda w Szczyrku to skandynawskie apartamenty i domki, w których zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Jest prosto, schludnie i minimalistycznie, ale ze wszystkimi udogodnieniami. Oprócz łóżeczka do spania dla malucha, do dyspozycji jest również do wanienka, krzesełko do karmienia, a nawet kura babci Dany(!). Dla starszych dzieci jest na dworze plac zabaw, a w środku Baśniowa Kraina. Nie muszę chyba pisać, co to oznacza? Czas wolny dla mamy i taty! Latem funkcjonuje również basen (filtrowany solą himalajską). Czy to nie brzmi cudnie?

To, co zachwyciło nas w tym miejscu to przede wszystkim podejście do gości. Czuliśmy się jak u siebie. Kawa pięciu przemian serwowana w sobotnie popołudnie z ciastem to jakiś obłęd. W pensjonacie z posiłków dostępne są co prawda tylko śniadania, ale za to jakie! Przez chwilę naprawdę poczuliśmy się, jakby były święta. Wystawne śniadanie, pachnąca aromatyczna kawa, ciepłe korzenne ciasto i my, w pełni zrelaksowani i wdzięczni za ten cudny czas.

Górska Legenda
ul. Górska 62
Szczyrk

You Might Also Like...

1 Comment

Leave a Reply