Tola Piotrowska
Podróże Polska

Camp Spa

Jest takie magiczne miejsce w środku lasu na Warmii, gdzie odpocznie każda część ciała, głowa zaliczy pełen reset, a oczy nacieszą się mnóstwem zieleni. Marzysz o lawendowym masażu, ziołowej kąpieli wśród drzew albo o pluskaniu się w balii? Odwiedź Camp Spa, które znajduje się na terenie Glendorii. Po kilku godzinach w Campie można poczuć się jak nowo narodzony. Polecam chodzenie w parach. Radość podwójna, a wrażenia zostają na bardzo długo. Warto pomyśleć o pikniku podczas kąpieli. Z cydrem z Kwaśnego Jabłka i serami od gospodarzy. Totalny chill i pełen zachwyt. Będziemy wracać!

tolala-moniowka-camp-spa-60tolala-moniowka-camp-spa-59 tolala-moniowka-camp-spa-61

Dróżka do ziołowych kąpieli usłana drzewami. Po drodze sauna, a wszystko to w delikatnych konstrukcjach, wtłoczonych w naturę. W drugą stronę można zahaczyć o Glendorię. Napić się kawy, przejść się nad jezioro. Zielone kino letnie też się znajdzie.

tolala-moniowka-camp-spa-64 tolala-moniowka-camp-spa-65 tolala-moniowka-camp-spa-66 tolala-moniowka-camp-spa-67 tolala-moniowka-camp-spa-68 tolala-moniowka-camp-spa-69 tolala-moniowka-camp-spa-71 tolala-moniowka-camp-spa-72 tolala-moniowka-camp-spa-73tolala-moniowka-camp-spa-70 tolala-moniowka-camp-spa-75

W czerwcu w lesie pachnie poziomkami, których jest mnóstwo. Za chwilę skręcimy na masaż, który kusi lawendą lub olejem rzepakowym.

tolala-moniowka-camp-spa-74tolala-moniowka-camp-spa-94tolala-moniowka-camp-spa-95 tolala-moniowka-camp-spa-76

Czas na kąpiel. Z gałązkami sosny i płatkami róży zebranymi przez mamę właścicieli. Zachód słońca i ciepły wieczór. Niczego więcej do szczęścia nie potrzeba.

tolala-moniowka-camp-spa-77 tolala-moniowka-camp-spa-78 tolala-moniowka-camp-spa-79 tolala-moniowka-camp-spa-80 tolala-moniowka-camp-spa-81 tolala-moniowka-camp-spa-82 tolala-moniowka-camp-spa-83 tolala-moniowka-camp-spa-85 tolala-moniowka-camp-spa-86 tolala-moniowka-camp-spa-87 tolala-moniowka-camp-spa-88tolala-moniowka-camp-spa-90 tolala-moniowka-camp-spa-91 tolala-moniowka-camp-spa-92 tolala-moniowka-camp-spa-93 tolala-moniowka-camp-spa-96

Camp Spa to wyjątkowe leśne miejsce i naturalne atrakcje, których nie znajdziecie nigdzie indziej. To luksus obcowania z przyrodą i korzystania z lokalnych dobroci. Jeśli znacie inne tego typu miejscówki, podzielcie się adresami – chętnie się dowiem, gdzie jechać następnym razem!

You Might Also Like...

3 komentarze

 • Reply
  aga
  31 lipca 2016 at 19:57

  Coś magicznego <3

 • Reply
  Ronda
  15 sierpnia 2016 at 14:48

  Jaki świetny chill! :)

 • Reply
  Połącz Kropki
  13 kwietnia 2017 at 10:09

  Zapisuję to miejsce i koniecznie planuję wyjazd już w te wakacje :D
  Widzę, że poza masażami i kąpielami można także wypożyczyć kajaki?:>

Leave a Reply