Tola Piotrowska
Kultura

Zabierz pomnik na spacer!

Ale świetna zabawa! W galerii Kordegarda ruszyła właśnie wystawa „Mobilne pomniki”. Jest to pomysł na przetworzenie symboli Warszawy w łatwe do przenoszenia obiekty, które mogą promować naszą ukochaną stolicę. Pomniki za zgodą miłych panów można wystawić na powietrze. Mnie do gustu przypadła Warszawska Syrenka, którą wzięłam na spacer po okolicy. Towarzyszyło mi dwóch fotografów (jeden mój, drugi z mmwarszawa.pl) oraz jeden pan, który nagrywał film. Było przecudnie, przegorąco i przezabawnie. Za takie akcje uwielbiam Warszawę.

You Might Also Like...

7 komentarzy

 • Reply
  the view f.t.c.
  28 lipca 2013 at 21:49

  Fantastic!

 • Reply
  joanna gałuszka
  29 lipca 2013 at 12:47

  ale uroczo. muszę się wybrać do Warszawy w sierpniu :)

 • Reply
  Milex
  29 lipca 2013 at 13:05

  fantastic.

 • Reply
  ada
  30 lipca 2013 at 21:04

  swietny pomysl i swietne zdjecia !!

 • Reply
  Fashionitka
  31 lipca 2013 at 12:57

  No proszę! Takie rzeczy lubię! Świetna syrenka swoją drogą, mogłabym mieć w domu taką, jeszcze nie wiem do czego, ale na pewno bym coś wymyśliła :-)

 • Reply
  Funnylittlefrog
  2 sierpnia 2013 at 21:16

  Gdy pierwszy raz usłyszałam o projekcie ruchomych pomników, wyobraziłam sobie, że są to po prostu miniaturki rzeźb (tzn. wyglądają tak samo, tylko są mniejsze i brzydsze) i przyznam, że pomyślałam sobie „o rany, co za pomysł, kto by niby chciał coś takiego przyczepiać sobie do samochodu”. Co prawda, dalej nie czuje wielkiej chęci wyprowadzania pomnika na spacer, ale musze przyznać, że fajnie to wygląda wizualnie.
  Aha, podoba mi się, jak masz zaplecione (?) włosy. Gdy miałam włosy mniej więcej takiej długości nigdy nie wiedziałam, co z nimi zrobić ciekawego :)

 • Reply
  rzeczoksiazkach.pl
  4 sierpnia 2013 at 18:32

  Super akcja! A syrenki to bym chyba nie poznała ;-)
  PS> Świetny 'outfit’ :)

Leave a Reply