Tola Piotrowska
Inspiracje Kosmetyki Wnętrza Zakupy

Prezentownik dla niego. Elegancko, praktycznie i z poczuciem humoru!

Prezenty dla mężczyzn często okazują się największym wyzwaniem. Bo albo mają już wszystko, albo niczego nie potrzebują, albo mówią, że można im kupić kartę graficzną do komputera. Tak było u nas! Seriously? Tym sposobem często jesteśmy w kropce. Ale udało mi się zebrać 30 pomysłów na prezent DLA NIEGO i mam nadzieję, że trochę ułatwi Wam to zadanie na święta.

prezentownik dla niego
1. / 2. / 3. / 4. / 5.

Rozpoczynam ten PREZENTOWNIK DLA NIEGO flanelową, przyjazną ciału koszulą. Czy może być wygodniej? I jednocześnie elegancko. Dla mężczyzn, którzy lubią tworzyć listy to do nie tylko w telefonie mam planer Piękne Przydatne w kolorze grafitowym. French lover to mój ulubiony zapach męski, ciepły szal to must have na zimowe spacery, a kosmetyczka to mały luksus dla pielęgnacyjnych hitów.

prezentownik dla niego
6. / 7. / 8. / 9. / 10.

Jest minimalistycznie, ale efektownie. Kalendarz KAL to mój numer jeden. „Ozdobi” każde domowe biuro swoją prostotą. Scyzoryk czy brelok to klasyki, które zawsze się sprawdzają. Etui na telefon (na pasku) to może w niektórych kręgach ekstrawagancja, ale ja bym brała! Tak samo, jak wełnianą czapkę Zacka Romana.

11. / 12. / 13. / 14. / 15.

W szare, jesienno-zimowe dni taka dawka koloru jest wskazana. Moccamaster polecam przy każdej możliwej okazji, bo i to piękne, i praktyczne, i kawa smakuje obłędnie. Dla panów z poczuciem humoru idealna będzie koszulka z Pan tu nie stał. I majtki! A do kompletu skarpetki z Many Mornings, nasze ulubione.

prezentownik dla niego
16. / 17. / 18. / 19. / 20.

Kto ma w domu gadżeciarza? Bo u nas jest raczej zapotrzebowanie na gadżety, ale takie do używania na co dzień. Słuchawki bezprzewodowe Airpods czy Kindle Paperwhite to rzeczy codziennego użytku. A także ładowarka 2w1 od Oakywood. W tym roku zamówiłam też nóż ręcznie robiony w Kuźni Barona i tego prezentu jestem ciekawa najbardziej.

21. / 22. / 23. / 24. / 25.

O skórę i ciało trzeba dbać, a co może nam w tym pomóc? Najpierw coś dla brodaczy. Olejek do brody Iossi i szczotka Zew do kompletu. Kosmetyki REN z Galilu to dobry strzał dla każdego mężczyzny. Perfumy w formie olejku są intensywne i idealne na prezent. A czapka od Elementy chroniąca głowę to podstawa, by nie zmarznąć.

26. / 27. / 28. /29. / 30.

Nadal nie wiesz co wybrać na prezent dla niego? Może skórzany pasek do aparatu albo drukarka do zdjęć? Smakosz piwka ucieszy się z setu szklanek. Albo z klasycznego golfu, w którym każdy facet wygląda dobrze. Mam nadzieję, że uda Wam się coś znaleźć dla męża, partnera, brata czy taty. Powodzenia!

Jeśli czujesz, że ten PREZENTOWNIK DLA NIEGO okazał się dla Ciebie pomocny, będzie mi ogromnie miło, jeśli wyślesz go komuś bliskiemu lub udostępnisz dalej.

TU ZNAJDZIESZ POPRZEDNIE PREZENTOWNIKI:

PREZENTOWNIK DLA NIEJ

PREZENTOWNIK DLA DZIECI

You Might Also Like...

1 Comment

  • Reply
    Maryś
    5 kwietnia 2021 at 21:45

    Bardzo ładne te prezentowniki podobają mi się :)

Leave a Reply