Tola Piotrowska
Fotografia Sesja portretowa

Rudość

Dzień z Ewą był z gatunku cudnych, nie do powtórzenia, chociaż o mały włos i musiałybyśmy go przeżyć jeszcze raz. Skasowanie zdjęć z karty i ich odzyskiwanie przyprawiło mnie prawie o zawał serca – nie polecam takich atrakcji. Na szczęście w moim chłopcu jest siła i moc przywracania wspomnień, także dzień później zdjęcia wróciły. 
Wracając do Ewy, to była nasza druga sesja. Tym razem miały być piegi, rudość i duża dawka kobiecości. Urok tego dziewczęcia nie ma granic. Uśmiałyśmy się po pachy, najpierw wybierając ubrania (i buty, w których Ewa zawojuje świat), a potem przebierając się w różne rzeczy na mieście (nie, nie w krzakach, chociaż taki był pierwotny plan). Dzień zwieńczyłyśmy kolacją i leżakowaniem na trawie. Jak to się ładnie mówi – to był dzień.

You Might Also Like...

5 komentarzy

 • Reply
  Ag Kaczmarek
  6 sierpnia 2013 at 19:55

  piękne czarno-białe.

 • Reply
  CauseLoveIt
  6 sierpnia 2013 at 21:25

  Uwielbiam piegi! Szczególnie wyjątkowo wyglądają właśnie u rudych :)

 • Reply
  Travelling Milady
  7 sierpnia 2013 at 12:46

  Kiedyś nie znosiłam piegów, a teraz je uwielbiam. Cudnie.

 • Reply
  Meble
  7 sierpnia 2013 at 15:02

  Przepiękne!!

 • Reply
  marpil
  8 sierpnia 2013 at 20:50

  Oglądam te zdjęcia i nie mogę się nadziwić, ze ta Ewa ma tak wiele twarzy, że na każdym zdjęciu wygląda inaczej, że jest kameleonem! Mi najbardziej podoba się zdjęcie pierwsze – jest taka dziewczęca, i ostatnie, gdy już trochę w niej zadziorności. I to ze środka, gdy trzyma kosmyk włosów – coś w niej jest tam takiego… nie umiem powiedzieć…

Leave a Reply