Tola Piotrowska
Fotografia Sesja ślubna

Folwark Ruchenka – najpiękniejsza stodoła na wesele

To pierwszy fotoreportaż ślubny, który publikuję po dłuższej przerwie i jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń. Bo ja jestem totalnie nieobiektywna i przyznaję, że uwielbiam te zdjęcia. Zakochałam w się w Folwarku Ruchenka, w którym odbyło się przyjęcie (automatycznie dodaję je do moich ulubionych miejsc na wesele), a najbardziej oczarowała mnie ta cudna para – Rob i Matylda, ich polsko-australijscy goście, niesamowicie rodzinna atmosfera i poczucie, że wszystko jest tak radosne i czułe, że już lepiej być nie może.

Od początku czułam, że z tą parą będzie najpiękniej. Ich luz i podejście do organizacji przyjęcia było bardzo zgodne z tym, co ja czuję. Bez zbędnej spiny po prostu chcieli spędzić ten dzień po swojemu. A ja byłam przeszczęśliwa, że zaprosili mnie na to wydarzenie, w tak pięknym miejscu, jakim jest Folwark Ruchenka.

Uwielbiam fotografować takie boho śluby, w stodole, która zachwyca naturalnością, a zaangażowani goście oddają swój kawałek serca w dekoracjach zrobionych własnoręcznie (diy rządzi!). Jest dużo zdjęć detali, ale te kwiaty przywiezione prosto z Australii nie mogły umknąć mojemu oku. Zobaczcie sami, jak było pięknie.

wesele: Folwark Ruchenka (idealna stodoła na wesele w stylu rustykalnym)
make up: Ania Kopeć Makeup

folwark kuchenka na wesele folwark kuchenka na wesele  folwark kuchenka na wesele   folwark ruchenka na wesele folwark ruchenka na wesele folwark ruchenka na wesele folwark kuchenka na wesele folwark ruchenka na wesele

You Might Also Like...

6 komentarzy

Leave a Reply