Tolala
Inspiracje Lifestyle

Prezentownik – inny niż wszystkie – dla niej, ale jest też niespodzianka dla niego!

Niezły paradoks. W dzisiejszych czasach w sklepach można kupić dosłownie wszystko, a gdy przychodzi co do czego, to nie wiemy, jaki prezent sprawiłby radość komuś bliskiemu. Znacie to? Bo ja się często zastanawiam, co wybrać. Tym razem postawiłam na prezenty-umiejętności, prezenty-warsztaty, prezenty-kursy, prezenty-ebooki. Są to głównie podarunki dla kobiet, ale doczytajcie do końca, tam jest też coś fajnego dla mężczyzn. Zamiast kolejnej rzeczy do postawienia na półce, wybieram wspólny czas, radość z nauki i bycie ze sobą. Gotowi na prezentownik inny niż wszystkie? Chodźcie!

Zaczynamy od piękności. Warsztaty haftowania online to kurs skierowany do wszystkich, którzy chcą odpocząć przy tamborku. Zapisy ruszają 28 listopada i będą trwały tylko 5 dni, więc nie przegapcie, a naprawdę warto. Widziałam na żywo, jak Marta haftuje i wiem, że za tą delikatną blondynką stoi siła, dobroć i wielki talent. Zobaczcie, jakie cudo stworzyła dla Kwiaty&mjut. A jej Dom w kwiatach to moje ulubione miejsce na Instagramie.

Zapisy na kurs tutaj: www.manufakturaprezentow.pl
DOM W KWIATACH Marta Bobrowska
(kurs online)

Marysi chyba nie muszę wam przedstawiać, bo na każdym kroku wspominam o niej i jej czułych umiejętnościach. Jestem zauroczona jej osobą, wyczuciem i troską, którą obdarza każdą osobę, którą spotka. Miejsca na warsztaty Czułych Tkanek rozchodzą się jak świeże bułeczki, a już teraz możecie podarować komuś prezent w postaci vouchera. Warsztaty są organizowane całej Polsce. To doskonała okazja, by przekonać się, jak dziewczyńska energia i spokój w rękach tworzą doskonały duet.

Voucher kupisz tu:
CZUŁE TKANKI – Marysia Boczar (różne miasta w Polsce)

To jest zachwyt. Od pierwszego wejrzenia. Każde warsztaty w Litografie to wspaniałe doświadczenie, a moją uwagę przykuło zwłaszcza drukowanie roślinami. Justyna na co dzień pracuje w Krakowie, ale organizuje wydarzenia w przeróżnych miejscach, m.in. też na wieczorach panieńskich. Zapamiętajcie tę pracownię.

Warsztaty znajdziesz tu:
LITOGRAF – Justyna Mazur (Kraków, ale nie tylko)

To może być idealny prezent dla niej i dla niego. Warsztaty z tworzenia z gliny, zdobienia jej, formatowania, wybierania różnego rodzaju ceramiki. Czy to nie brzmi pięknie? Jest coś romantycznego w toczeniu na kole garncarskim. Powiedzcie, że nie jestem dziwna? ;)

Na warsztaty zapiszesz się tu:
CIEPŁO WŁAŚCIWE (Warszawa)

A teraz coś dla przyszłych mam. Kasia, która jest położną i doradczynią laktacyjną to kobieta orkiestra. Jej szkoła rodzenia to kurs online, który można kupić w całości lub wybrać jeden aspekt, który nas interesuje. A do wyboru jest cały przekrój: od porodu do połogu, i wiele wiele więcej. Psst! Z okazji Black Friday Kasia szykuje w środę niespodziankę.

Na szkołę rodzenia zapiszesz się tu:
SZKOŁA RODZENIA Z POŁOŻNĄ KASIĄ (kurs online)

Gratka dla osób, które utknęły z blogiem (hyhy) i potrzebują zmian, szukają inspiracji i sposobu na odświeżenie treści. Z pomocą przychodzi Kasia i jej Worqbook, który jest kopalnią wiedzy. Sama mam już kilka pomysłów na zmiany na blogu, a na pewno na podejście do niego. Stąd też ten wpis!

Worqbook (w promocyjnej cenie tylko do 27 listopada) kupisz tu:
WORQBOOK. BANK POMYSŁÓW – Kasia Mistacoglu
(e-book)

Szał na presety na Instagramie trwa! I wcale się temu nie dziwię. Choć przyznam, że do tej pory raczej się przyglądałam temu, co tworzą fotografowie, ale nie czułam potrzeby wykorzystywać ich presetów u siebie. Teraz jest inaczej. To moje pierwsze presety, które kupiłam i dodaję je do zdjęć na Instastory. Jeśli marzy Wam się spójny feed, z pięknymi kontrastami i kolorystyką, która zwraca uwagę, sprawdźcie presety Kasi z Travelicious.

Presety do Lightrooma kupisz tu:
TRAVELICIOUS STUDIO
(pliki online)

Skoro jesteśmy już przy Instagramie, to jest jedna rzecz, która jest napisana w prosty, ale efektowny sposób, z radami, które można wprowadzić w życie od zaraz i rozwijać swoje konto poprzez małe, ale bardzo istotne kroki.

E-book kupisz tu:
KORKI Z INSTA – Ola Foryś
(e-book)

To jest złoto, jak to mówi dzisiejsza młodzież. Kursoksiążka o tym, jak spełniać swoje, a nie innych oczekiwania, jak pracować asertywnie i czuć się dobrze ze swoimi celami. Doceniać siebie, dbać o siebie, być ze sobą blisko. Można zamówić książkę fizycznie lub w postaci e-booka. Polecam to pierwsze! Mega rozwojowe i przydatne narzędzie.

Kursoksiążkę kupisz tu:
PANI SWOJEGO CZASU – Ola Budzyńska (e-book lub książka)

PREZENT DLA NIEGO

Po pierwsze – samochody. Po drugie – ciekawe trasy po najpiękniejszych rejonach Polski. A po trzecie – duża dawka relaksu (po wcześniejszej dawce adrenaliny). Ten prezent to trochę jak udział w grze komputerowej. Wybierasz auto i jedziesz, a po drodze zatrzymujesz się na różne atrakcje. Są noclegi w luksusowych hotelach, ale też przygody na łonie natury. Jaki jest cel projektu Drive & Chill? Wyjątkowy czas w gronie przyjaciół. Bierz kumpli i ruszaj!

O Drive & Chill dowiesz się więcej tu:
DRIVE & CHILL
(wyjazd z przygodą w tle)

Który prezent podoba Wam się najbardziej? Coś z tej listy chcielibyście dostać? Śmiało dajcie znać swoim bliskim. Być może szukają inspiracji.

You Might Also Like...

1 Comment

  • Reply
    i.
    27 listopada 2019 at 11:16

    Rzeczywiście fajny prezentownik (i jak ładnie zredagowany)! U mnie już od kilku lat panuje zasada dawania sobie w prezencie dobrych wspomnień zamiast kolejnych rzeczy. I działa super na wszystkie okazje w roku:)

Leave a Reply