Miesięczne archiwum: Czerwiec 2014

Misz-Masz x Plażowa

Po raz pierwszy Misz-Masz wyszedł na powietrze, a dokładniej: nad Wisłę. Czternaste (sic!) już Targi Mody odbyły się w pięknych okolicznościach przyrody, pod gołym niebem, w otoczeniu zieleni i w cieniu Stadionu. Teren Plażowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Spora przestrzeń gwarantowała swobodne przechadzki pomiędzy wystawcami. Korzystając z atrakcji (joga! teatr improwizowany Klancyk!) można było spędzić tam cały dzień, a w razie deszczu schronić się pod dachem. Lubię takie wydarzenia – dopięte na ostatni guzik!

Zobacz więcej

Stodoła Wszystkich Świętych fotograf ślubny – Monika i Marek

wesele w stodole

To był wyjątkowy ślub pod każdym względem. Silne przeżycie duchowe połączone z  naturalnością i wdziękiem. Kilka miesięcy wcześniej widziałam, jak rodził się pomysł przebiegu tego wydarzenia i od początku byłam pewna, że będzie przepięknie. Monika to zdolna projektantka, perfekcjonistka w każdym calu, bliska mi osoba o cudownym sercu. Już wkrótce obie będziemy nosić to samo nazwisko. Tymczasem w pewien słoneczny czwartek to ona stanęła na ślubnym kobiercu i została szczęśliwą żoną Marka. Cieszę się, że mogłam być częścią tego wydarzenia, wraz z przemiłymi przyjaciółmi tej pary oraz w otoczeniu najbliższej rodziny. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Przyjęcie weselne również nietypowe – odbyło się w Stodole Wszystkich Świętych, zwanej Oczyszczalnią. Z leżakami nad jeziorem, z grillem wśród drzew, piwoniami w weckach.  Zobaczcie, jak było cudownie.

Zobacz więcej

Mam 27 lat i nie narzekam

Mam 27 lat i mogłabym narzekać, że nasze pokolenie jest leniwe, nietolerancyjne, roszczeniowe. Ale tego nie robię. Nie narzekam, bo obracam się wokół ludzi, którzy motywują mnie do działania. Pasja, która stała się moją pracą dała mi więcej energii i satysfakcji niż wszelkie inne podjęte wcześniej działania. Nie narzekam, bo robię to, co kocham. Chociaż droga do tego momentu nie była łatwa, i nadal nie jest, ale do nikogo nie mam o to pretensji ani żalu. Po prostu działam i inwestuję w siebie. Zobacz więcej