Runfashion

Pytanie numer jeden: lubicie biegać? Jeśli tak, to jest duża szansa, że znacie blog Runfashion. Ja z bieganiem mam niewiele wspólnego. Jestem raczej typem fitnessowym, który lubi ćwiczyć w grupie i to najczęściej na początku miesiąca, tuż po kupieniu karnetu. Ale pracuję nad tym, bo lubię swoje endorfiny i dodatkową energię, która pojawia się po ćwiczeniach. Na Runfashion znajdziecie mnóstwo inspiracji, ale też motywacji. Szare spodnie dresowe to dobra baza, ale można również poszaleć. Różowa bluza jest moim hitem! Energetyczne kolory sprawiają, że chce się ćwiczyć albo przynajmniej wyjść z domu na jakiś miły i długi spacer. Metodą małych kroczków można przyzwyczaić się do ruchu. Ewa Chodakowska może się schować. Teraz czas na inspirującą Runfashion, która każdego dnia przekonuje, że warto ruszyć się z kanapy. Sprawdźcie sami!

run1run5s06 run2 run3 run4

8 przemyśleń nt. „Runfashion

  1. Ja uwielbiam biegać ;)) spodnie dresowe mi wpadły w oko. W bluzach raczej biegam przylegających, ale najchętniej to w odzieży termoaktywnej mimo wszystko :)

  2. Cóż, biegałam kiedyś, teraz już raczej okazjonalnie, ale na bloga zajrzę z przyjemnością :-) Bardzo ciekawe te stylizacje, w sumie równie dobrze mogą być na codzień, a nie tylko do biegania.

  3. lubię ćwiczyć z bieganiem różnie bywa, ale o tym blogu nie słyszałam, ale już nadrabiam;) ubrania super, do mnie przemawia szeroka nietoperzowata pomaranczowa bluza. w ogóle takie to wszystko jest zachęcające :D

  4. Do biegania mnie raczej nie zachęci, bo jestem niestety typem kanapowym, a już bieganie w ogóle wydaje mi się raczej nudne. Ale… jejku, jaka ta dziewczyna jest śliczna! Nie obraziłabym się, gdybym tak wyglądała :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *