Can’t get enough inspiration

(źródło: pinterest.com/harten8/words)
Od dawna myślałam o tego typu poście. O rzeczach, miejscach, ludziach, którzy mnie inspirują i bez których moja głowa byłaby bardziej uboga. Jestem jak gąbka, która chłonie wszystko i ciągle mi mało. Trochę jak Susan Sonntag zapisuję wszystkie tytuły książek, które chciałabym przeczytać oraz filmy, które koniecznie muszę obejrzeć. Tworzenie list to mój żywioł. Pani porządnicka i perfekcjonistka w jednym. Filmy i książki zostawię na oddzielny wpis, a tym razem podzielę się z wami moją listą inspirujących blogów i stron, od których mam sentyment (z muzyczną niespodzianką na końcu).
    • Blog Annette Pehrsson to jeden z moich ulubionych blogów z fotografią analogową. Anette jest Szwedką (cóż za niespodzianka!) i tworzy tak cudowne zdjęcia, że połowę z nich chciałoby się powiesić na ścianie. Ostatnio coraz bardziej skupia się na instagramie, ale wierzę, że jej blog jeszcze odżyje i nie raz zaskoczy mnie swoim emocjonalnym podejściem do człowieka.
  • Kiedyś był taki czas, że każdego niedzielnego poranka wstawałam i pierwsze co robiłam, to czytałam postsecret.com. Ten okres już minął, ale nadal lubię tam zaglądać, chociażby po to, by zdystansować się do swoich problemów.
  • Blog mammamija.pl składa się z wędrówek, historii, codziennego życia pewnej trójki – ślicznej mamy, pewnego brodacza i małego dzieciątka. Polubiłam ten blog od pierwszego wejrzenia. Za wspólną miłość do skandynawskiego dizajnu i cudowne simple life, które prowadzą bohaterowie bloga.
  • Każdy, kto zakochał się w Berlinie, z pewnością przeglądał tego bloga. Stil in Berlin to mieszanka adresów knajp z przepysznym jedzeniem, a przy okazji trochę zwykłego życia – co zjeść, gdzie kupić, co zobaczyć.
  •  Na koniec element muzyczny. Już za kilka tygodni ukaże się drugi album Kari. Póki co, można przesłuchać i obejrzeć teledysk do pierwszego singla Hurry up. Mam wielkie oczekiwania wobec tej płyty, zwłaszcza po tej pierwszej piosence i czuję, że Kari nie zawiedzie. Czekam więc!
Na początek to by było na tyle. A was, jakie strony/blogi inspirują najbardziej?

12 przemyśleń nt. „Can’t get enough inspiration

  1. Blog mammamija.pl jest jednym z piękniejszych miejsc w polskim internecie. Uwielbiam także ich bardziej zawodowego bloga – rutkoblog.pl. Nie jestem fanką ślubów, ale za każdym razem patrząc na efekt ich pracy mam ochotę zorganizować sobie wesele ;)
    Bardzo lubię też http://sandrajuto.blogspot.com/ – przepiękne zdjęcia Berlina, skandynawski styl i dużo jedzenia <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *