Zabierz pomnik na spacer!

Ale świetna zabawa! W galerii Kordegarda ruszyła właśnie wystawa „Mobilne pomniki”. Jest to pomysł na przetworzenie symboli Warszawy w łatwe do przenoszenia obiekty, które mogą promować naszą ukochaną stolicę. Pomniki za zgodą miłych panów można wystawić na powietrze. Mnie do gustu przypadła Warszawska Syrenka, którą wzięłam na spacer po okolicy. Towarzyszyło mi dwóch fotografów (jeden mój, drugi z mmwarszawa.pl) oraz jeden pan, który nagrywał film. Było przecudnie, przegorąco i przezabawnie. Za takie akcje uwielbiam Warszawę.

7 przemyśleń nt. „Zabierz pomnik na spacer!

  1. No proszę! Takie rzeczy lubię! Świetna syrenka swoją drogą, mogłabym mieć w domu taką, jeszcze nie wiem do czego, ale na pewno bym coś wymyśliła :-)

  2. Gdy pierwszy raz usłyszałam o projekcie ruchomych pomników, wyobraziłam sobie, że są to po prostu miniaturki rzeźb (tzn. wyglądają tak samo, tylko są mniejsze i brzydsze) i przyznam, że pomyślałam sobie „o rany, co za pomysł, kto by niby chciał coś takiego przyczepiać sobie do samochodu”. Co prawda, dalej nie czuje wielkiej chęci wyprowadzania pomnika na spacer, ale musze przyznać, że fajnie to wygląda wizualnie.
    Aha, podoba mi się, jak masz zaplecione (?) włosy. Gdy miałam włosy mniej więcej takiej długości nigdy nie wiedziałam, co z nimi zrobić ciekawego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *