Kubek w kubek

od jakiegoś czasu na nowo odkrywam mokotów i cieszę się na każde nowe miejsce, które tu powstaje. dobrej kawy czy herbaty nigdy za wiele, a w kubek w kubek taką znajdziemy. kawiarnia jest przeurocza. jasne, wysokie ściany tworzą przestrzeń. niby kilka stolików, ale miejsca jest całkiem sporo. gdy przychodzę tu około godz. 18, jest zupełnie spokojnie. mam ochotę na czekoladową tartę z solonym karmelem i cappuccino. zarówno kawa, jak również tarta – są bez zarzutu. pani właścicielka jest bardzo miła i chętnie odpowiada na moje wszystkie pytania dotyczące menu. czuję, że mogę tu odpocząć. podoba mi się prostota tego miejsca. kubek ma potencjał i tylko czekać, aż zaczną pojawiać się tu tłumy.
ul. grażyny 16 
warszawa

8 przemyśleń nt. „Kubek w kubek

  1. Oglądam zdjęcia tych wspaniałych miejsc, o których piszesz i nasuwa mi się tylko jeden wniosek… musisz przyjechać do Wrocławia i zrecenzować nam kilka fajnych knajpek! Bo zazdrość mnie zżera jak patrzę na te wszystkie warszawskie cudowności :)

    1. byłam tam dzisiaj i co prawda takiej tarty nie spotkałam, ale była inna – na czekoladowym spodzie z białą czekoladą i granatem i była równie wyborna! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *