autumn, please be good

w tym tygodniu jesień wykończyła mnie doszczętnie. nie dała mi szans, zupełnie. a na facebooku prosiłam ją: autumn, please be good. ale ja nie jestem pamiętliwa. powoli powstaję z łóżka, czytaj: prawie że z popiołów, i staram się nadrobić zaległości. ciężkie działa – w postaci swetrów i szali – wyciągnięte. gorąca herbata i książki. wszystko na swoim miejscu. i oczywiście kolejne sezony seriali. ten weekend jest dla mnie, a przynajmniej ta sobota. wreszcie odpoczywam.

18 przemyśleń nt. „autumn, please be good

 1. książki, swetry, szale. gorąca herbata, czerwone paznokcie i biel.to wszystko moje jesienne (i nie tylko) miłości, jestem więc urzeczona tym składakiem:)
  a jakie książki i seriale na ten weekend?
  życzę Ci owocnego odpoczynku i dołączam się: autumn, please be better;)

 2. Revenge i hart of dixie też ogladam, ale pozostałych jeszcze nie tknęłam, a do modern familly się przymierzałam kilka razy :) U mnie obowiązkowo jest jeszcze Downtown Abbey :)

 3. muszę w końcu zabrać się za „modern family”, kiedyś złapałam w tv jakiś odcinek i był obiecujący ;)
  cieszę się, że Auster coraz bardziej Ci się podoba!
  i widzę, że Axelsson czytasz :)

  1. modern family jest bardzo przewidywalne, stare żarty itd. ale mimo wszystko są zabawni :) axelsson na razie wyjęłam z regału. jak skończę austera, to pewnie przeczytam to, co na zdjęciu.

 4. „Lód i woda…” jest… hmm – myślę, że zdecydowanie lepsza na jesień niż na inną porę roku. jest taka.. jesienna i skandynawska. nie czytałam wszystkiego Axelsson, ale „Kwietniowa czarownica” bardziej mi się podobała. Bynajmniej nie zniechęcam! ;)

 5. Jestem świeżo po przeczytaniu swojej pierwszej książki Axelsson („Ta, którą nigdy nie byłam”) i mam dość mieszane odczucia co do jej pisarstwa. Ale nie mówię nie.
  „Sunset Park” Austera juz do mnie jedzie i wprost nie mogę się doczekać kiedy w końcu dorwę tę książkę w swoje ręce:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *