plac grzybowski | pardon, to tu

jedno z moich ulubionych okołomieszkaniowych miejsc: plac grzybowski, włącznie z ulicą próżną, przy której stoją stare kamienice.
ulubione też jest jedzenie w pardon, to tu: pyszna focaccia (za 8 zł) – cieniutkie ciasto, mnóstwo dodatków. w pardonie można kupić także vinyle. gdybym miała gramofon, to in rainbows radiohead byłoby już moje. tymczasem co środy organizowane są wieczory vinylowe. przy czekoladowej herbacie, lokalnym piwku czy super słodkim bloku miodowym. lubimy, bardzo.

pardon to tu
pl. grzybowski 12/16
warszawa 

7 przemyśleń nt. „plac grzybowski | pardon, to tu

    1. też chciałam kupić tę torebkę kiedyś (: ale przez to, że ona nie jest dość sztywna (co widać na 3 i 4 zdjęciu) – zrezygnowałam. ogólnie one są super, mają idealny kształt i kolory. bardziej podobały mi się ze skóry naturalnej, ale wiadomo – wtedy cena jest też wyższa.

    2. Dzięki za odpowiedź. A znasz może jakieś inne strony na których można kupić ładne torebki w przystępnych cenach? Byłabym bardzo wdzięczna.

    3. ja ostatnio poluję na polskich projektantów. właśnie rozwadowska bags albo recycled by lenka. (można na allegro znaleźć, albo w sklepach internetowych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *