burger bar

po pierwszej nieudanej próbie dotarcia do burger baru (pocałowanie klamki), za drugim razem w końcu nam się udało. przez ostatnie miesiące domowe hambugsy robiły na mieście furorę. mnie również owładnęło szaleństwo zwanym burgero- lub bajglomanią.

burger bar słynie z produktów naturalnego pochodzenia. jest prosto, świeżo i pysznie. jak dla mnie – trochę za mało warzyw, ale burger to burger, mięso pierwsza klasa!

ach, i jeszcze jedno. na miejscu spotkaliśmy ekipę telewizyjną z niemiec, która jeździ po świecie i próbuje w różnych miejscach różnego jedzenia. w warszawie ludzie z ulicy polecili im właśnie ten bar, z nakazem spróbowania dość(!) ostrego green chilli burgera. wyglądało na to, że tak jak nam, im też bardzo smakowało.

burger bar, ul. puławska 76/80, warszawa.

6 przemyśleń nt. „burger bar

  1. Tola ! Na tego bloga trafiłam dopiero niedawno, jednak już od dłuższego czasu czytałam Twoje recenzje. Nie tylko piszesz wspaniale, ale robisz też piękne zdjęcia. I trochę zazdroszczę Ci tej Warszawy, bo tam zawsze znajdzie się coś ciekawego do opisania, czego nie ma nigdzie indziej w Polsce ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *